Şakirpaşa Onur Mahallesi 45036 Sokak No : 39 Seyhan/Adana
trende

Özel Mobilya Siparişi Verirken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

15.09.2018
609
Özel Mobilya Siparişi Verirken Nelere Dikkat Etmelisiniz?
  • Sipariş verirken üründe hangi özelleştirmeler yapılacak ise müşteri notu kısmında bunları belirtmenizi rica ederiz, tabi özelleştirilebilen bir ürün ise. Bazı ürünlerde renk, ölçü vs değişimi yapılamayabiliyor.
  • Sipariş vereceğiniz üründe mutlaka ürün termin süresini kontrol ediniz. Bu bilgiyi ürün detay sayfasında “Teslimat ve Kurulum” kısmında paylaşıyoruz. Ürününüz orada belirtilen süre içerisinde size teslim edilecektir.
  • Özel ölçü, renk değişikliği gibi durumlar varsa iade şartlarımız değişmektedir. Lütfen sipariş vermeden önce “İptal-İade-Değişim” şartlarımızı okumanızı rica ederiz.
  • Ürünün ölçülerine özellikle dikkat etmenizi rica ediyoruz. Ölçü bilgileri tüm ürünlerde ürün detay sayfasında mutlaka belirtilmektedir. Eğer ölçü bilgisi olmayan bir ürün ile karşılaşmışsanız hemen satış danışmanlarımızıarayarak bilgi alabilirsiniz. Ölçü bilgisi ile ürünün odanıza uygun olup olmadığı, apartman kapınızdan sığıp sığmayacağı gibi sadece sizin tarafınızdan anlaşabilecek durumları kontrol etmenize imkan sağlayacaktır. Bukontrolü yapmanız sipariş vermeden önce apartman kapısından geçmeyecek, eve giremeyecek siparişlerinizin kararını almanızı sağlayacaktır. Kontrol yapılmadan verilen siparişlerde böyle bir durumla karşılaşmanızdurumunda üründe her hangi bir özelleştirme de yapmışsanız ürünü iade de alamadığımız için zor durumda kalabilirsiniz.
  • Sipariş verirken sepetinizde aldığınız ürünlerin adet bilgisini de kontrol etmenizi rica ederiz.
  • Adres kısmı bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olunuz.
  • Telefon ve mail ile iletişim kurduğumuz için bu bilgilerin doğru girildiğinden emin olunuz.
  • Ürünle ya da operasyonumuz hakkında öğrenmek istediğiniz herhangi bir şey olursa hakkımızda sayfamızı veya hemen (0553) 147 50 26’den (09:00 -20:00) bizi arayabilir ya da info@hayalmobilya.com.tr’ye mail atabilirsiniz.
ETİKETLER: ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: