Şakirpaşa Onur Mahallesi 45036 Sokak No : 39 Seyhan/Adana
trende

El sürmeden banyo ve tuvalet temizliği mümkün

11.02.2024
27
El sürmeden banyo ve tuvalet temizliği mümkün

Dünyada şu günlerde en çok konuşulan ve dikkat edilen konuların başında hijyen geliyor. Özellikle evde zaman geçirme süresinin uzaması hijyenik ortamlar yaratma ihtiyacını daha fazla artırıyor. Banyo ve tuvaletler, vücudun zararlı organizmalara karşı direkt temasa açık olduğu yerler olduğu için bu bölümlerdeki hijyene özellikle dikkat edilmesi gerekiyor.

Vitra’nın münhasır bayisi Evdema mağazalarında yer alan V-Care Akıllı Klozet ve Metropole Autoclean Lavabo, banyo ve tuvaletlerde hijyen ve konforu bir üst seviyeye taşıyor.

Akıllı Klozet ile dokunmadan kullanım

V-Care Akıllı Klozet el değmeden kişisel temizliğe imkan vererek üst düzey bir hijyen sağlıyor. Uzaktan kumanda ile kullanılabilme özelliği, klozet kapağına dokunmadan indirip kaldırma sağlarken bakterilerle teması önlüyor.

Paslanmaz çelik taharet ucu, her kullanımdan önce ve sonra otomatik olarak temizleniyor. Zararlı bakteri ve mikro-organizmaların oluşabileceği kanal veya deliklere yer vermeyen özel tasarımı sayesinde klozet, standart klozetlere kıyasla % 95 daha hijyenik.

Kişiye özel olarak ayarlanabilen ürün, kadınların ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanarak ön yıkamayı daha düşük su tazyiki ile gerçekleştiriyor. Ayrıcı yazılımı, ağ bağlantısı sayesinde sürekli olarak güncelleniyor.

Vitra V Care Akıllı Klozet 7900 TL​

Otomatik temizlenen lavabo

Metropole Autoclean Lavabo, kendi kendini temizleme özelliği sayesinde, kolay ve konforlu temizlik olanağı sunarken, sağlıklı evler için banyo hijyenine destek oluyor.

Lavabonun altında yer alan 1 litrelik hazneye eklenen deterjan, istendiğinde ya da her kullanımdan sonra suya karışarak el değmeden temizlik imkanı veriyor.

Manuel ya da sensörle kontrol edilebilen seçenekleri bulunan lavabo, her kullanımda yaklaşık 1 litre suya 5 ml. deterjan karıştırıyor. Banyoya temizliğin ferahlatan kokusunu yayan lavabonun gizli su çıkışı, kirin birikmesini engelleyerek ekstra hijyen sağlıyor.

Vitra Metropole Autoclean Lavabo 2085 TL

İlgili haberimiz

ETİKETLER: , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: