Şakirpaşa Onur Mahallesi 45036 Sokak No : 39 Seyhan/Adana
trende

ZM Decor ‘Empıre Serisi’ ile büyük ilgi topladı

11.02.2024
363
ZM Decor ‘Empıre Serisi’ ile büyük ilgi topladı

Uzun seneler boyunca iç dekorasyon projelerinde görev yaparak alanında büyük işlere imza atan Mimar Melisa Eraydın, 2014 yılında girişimci ruhuyla hayalini hayata geçirerek ZM Decor markasını kurdu. Kısa sürede sektöre yepyeni bir soluk getirerek yaptığı tasarım ve satış stratejileriyle birçok ülkenin ilgi odağı olmayı başardı.

ZM Decor’un modern çizgi ve kalitesi sofraların vazgeçilmez adresi olma yolunda ilerliyor. Yeni sezon koleksiyonu olan ve bir süre önce piyasaya sürülüp ilgi odağı haline gelen Empirekoleksiyonu pozitif, doğal, sakin, merak uyandıran ve ilham verici sofralara yeni bir soluk kazandırıyor. Birinci sınıf malzemeyle üretilen koleksiyon tüm kitlelere hitap etmesiyle dikkat çekiyor.

Melisa Eraydın tüm koleksiyonlarda olduğu gibi Empirekoleksiyonunu hayalindeki renk ve kaliteye ulaşana kadar defalarca tasarladığını ve numune çalışmaları yaptırdığını vurguladı.

2022 Yılında hedeflerini daha da büyüterek emin adımlarlayoluna devam eden ZM Decor kendine özgü koleksiyonlarıyla piyasa da olduğu gibi İtalya, Fransa, İngiltere ve Almanyagibi ülkelerde de büyük ilgi görüyor. Özellikle Ortadoğu’daDubai, Katar gibi ülkelerle birliği içerisinde olan Eraydınyeni tasarımlar ortaya koymak Için yoğun tempodaçalışmalarına devam ediyor.

ZM Decor ve Maisonedda birliği ile tasarlanmış ve hayatageçirilmiş Empire koleksiyonu, zamansız  zerafet, romantikbir dokunuş ve güçlü bir duruş hedeflenerek hazırlandı. Siyahve beyazın asaletini ince bir işçilik ve tasarımla yorumlayankoleksiyon, imparatorlukların ve derebeyliklerin kullandığı“coat of arms” adı verilen aile amberlerinden esinlenerektasarlandı. Gücün sembolü aslan ve hayallerimizeçocukluğumuza götüren unicorn’un birlikteliğini taşıyanEmpire koleksiyonu hızlı bir ivme kazanarak güçlü adımlarlayoluna devam ediyor.  

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: