Şakirpaşa Onur Mahallesi 45036 Sokak No : 39 Seyhan/Adana
trende

Yeni çalışma alanlarımız balkon ve bahçelere uygun mobilya seçimi

11.02.2024
34
Yeni çalışma alanlarımız balkon ve bahçelere uygun mobilya seçimi

Covid-19 salgını ile başlayan evden çalışma dönemiyle birlikte birçok alışkanlığımız değişti. Yeni normal süreçte sevdiğimiz alanlar, çalışma mekanlarımıza dönüştü. Bahar ve yaz aylarında çalışma alanları balkon ve bahçeler oldu, kapalı mekanlarda ve ofislerde ise sosyal mesafe kuralına uyularak toplantılar, ofislerin açık alanlarında gerçekleştirildi.

 

Bahçe mobilyalarına talebin, geçen yıla oranlar yüze 50 oranında artış gösterdiğini belirten Siesta Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Işıldar, mobilya tercihlerini etkileyen yeni dönemde her mekana uyumlu, yer kaplamayan katlanır masa ve sandalyelere taleplerin arttığını belirtirken, dış mekanlar için kolay temizlenebilen, olumsuz hava koşullarından etkilenmeyen polipropilen ve file kumaştan tasarlanan ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini vurguladı. 
 

Beden yapısına uyumlu ergonomik tasarımları, temizleme kolaylığı ve farklı renk seçeneklerinin olması ile öne çıkan Siesta Mobilya’nın Marcel, Lucy, Sky, Air, Air XL Mila ve Box tasarımlarından oluşan koleksiyon ürünleriyle ile siz de çalışma alanlarınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz.
 

Siesta Mobilya

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çözümler sunan Siesta, üretim tekniği, malzeme kalitesi ve kullanışlı tasarımları ile farklı yaşam alanlarında, özel tasarımlarıyla, hayatı kolaylaştıran işlevsel çözümler geliştirmeye devam ediyor. 2019 yılı itibariyle Turquality’nin markalaşma programına dahil olan Siesta, Euroleague Basketbol’un global sponsoru olarak faaliyetlerine devam ediyor.
 

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: