Şakirpaşa Onur Mahallesi 45036 Sokak No : 39 Seyhan/Adana
trende

2019 yılının dekorasyonda anahtar rengi Baharatlı Bal

11.02.2024
48
2019 yılının dekorasyonda anahtar rengi Baharatlı Bal

Marshall uzmanları, zamanın ruhuna odaklanarak tüketicilerin artık daha pozitif bir ruh hali ile anı yaşama eğiliminde olduklarını belirledi ve yılın renk dekorasyon trendlerini “Let it Light in” – “Işığın Geçişine İzin Ver” ana temasıyla  sundu.
 
“Renklendir Hayatı” sloganıyla hayatımıza renk katmaya devam eden Marshall’ın renk tasarımcıları ekibi Eylül ayında başlayan uzun bir çalışmanın sonucunda yılın anahtar rengini belirledi: Baharatlı Bal.
 
Marshall uzmanlarının 2018 yılı boyunca yaptığı anketler ve sosyal trend araştırmaları sonucunda, dünya genelinde tüketicilerin daha pozitif bir ruh haliyle, anı yaşamaya odaklandığını tespit etti. Araştırmanın sonucuna göre insanlar artık hayatlarında olumlu bir hava yaratacak arayış içinde ve hayallerine, arzularına odaklanmak istiyor.

Pozitif yaklaşımla: Düşün, hayal et, sev ve harekete geç!
 


Fotoğraf, soldan sağa: Düşün, Harekete Geç, Sev renk paletleri

 
Evler, yaşama dair bu pozitif yeni yaklaşıma kucak açacağımız ilk yer. Marshall bu yepyeni koleksiyonunda “Düşün”, “Hayal Et”, “Sev” ve “Harekete Geç” temalı renk paletleri sunarak herkese kendi ışığını keşfetmek için rehberlik ediyor.
 
Bu temaların merkezinde anahtar renk konumunda olan çok yönlü, sakinleştirici ve doğal sıcak amber tonundaki “Baharatlı Bal”, samimi bir ortam yaratırken, ortamdaki ışık ve birlikte kullanılan renk paletlerine göre daha canlı ve enerji verici alanlar oluşturuyor.
 
2019 yılın rengi baharatlı bal ile ışığın geçişine izin ver!

Yılın anahtar rengi baharatlı bal ile dekore edilen evlerin görünümü için, haberin sonunda linki yer alan fotoğraf galerimize tıklayabilirsiniz.
 
Düşünmeye odaklanacağınız bir mekan için: DÜŞÜN

Bu rahatlatıcı renk paleti ısıtıcı, bal rengi tonlarındaki yılın renginin kalbini oluşturuyor.

Baharatlı bal rengi zengin nötr renklerin ve açık pembenin dokunuşuyla, yoğun bordo ve sofistike mavi ile oluşan davetkar bir karışımla kombinlenebiliyor. Bu tonlar hep beraber derin düşüncelere dalmaya izin veren ve teşvik eden alanlar yaratıyor.
 
Peşinden gideceğiniz hayaller kurmak için: HAYAL ET
 

Hayal Paleti huzurlu ve olgun, yine de yumuşak ve sıcak bir palet.


Romantik pudra pembesi ve mavinin nazikçe yumuşatılmış birlikteliğinin yılın rengi baharatlı bal ile bir araya gelmesiyle derin ve sofistike bir görünüş sunuyor.
 
Sıcak, sevgi dolu bir atmosfer için: SEV
 

2019’un en sıcak paleti olan bu grup, derin orman yeşili, cüretkar teal, yoğun terracotta gibi zengin pigmentli renklerle Baharatlı Bal ve açık nötral renklerden oluşuyor. Renklerin ahengiyle Sevgi Paleti, mutlu ve kucaklayan ‘açık ev’ atmosferi yaratmak için çok etkili.
 
Daha fazla cesaret için: HAREKETE GEÇ
 

Bu oyuncu ve renkli palet canlı kırmızı ve yeşil ile solgun pembe ve maviyi kombinleyerek, çıtır/gevrek (crispy) gri ve beyazı vurguluyor. Yılın Renginin altın tonları bu palet renklerinin sıcaklığını korumasını sağlıyor ve hareketliliğe ilham olacak alanlar yaratıyor.

ETİKETLER: , , , ,
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: